To będzie cudowne wydarzenie! Dziękujemy za głosy w Budżecie Obywatelskim!

Udało się! W 2021 roku odbędzie się jubileusz kultowej „Bandy Świrów”! Już nie możemy doczekać się tego dnia! Mamy jednak świadomość, że Wasze głosy, to także spora odpowiedzialność i ogromne oczekiwania. Bo spotkanie z prawdziwymi legendami Korony po 10 latach z pewnością będzie dla wielu ogromnym przeżyciem i okazją do wzruszeń. Nie możemy więc Was zawieść!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie 589 głosów, dzięki którym nasz projekt zakwalifikował się do realizacji w Budżecie Obywatelskim na rok 2021! Jesteście wielcy! Ale to też pokazuje, jak duże zapotrzebowanie jest na takie inicjatywy związane z Koroną. Kielecki klub potrzebuje budowania tożsamości i mamy nadzieję, że jubileusz „Bandy Świrów” będzie jedną z cegiełek.

Możemy obiecać, że zaprosimy wszystkich bohaterów sprzed 10 lat. Trener Leszek Ojrzyński, Kamil Kuzera, Maciej Korzym, Tomasz Lisowski, Paweł Golański – te nazwiska można wymienić jednym tchem. Ale bohaterów jest też dużo więcej. Z pewnością większość z nich z chęcią odpowie na sentymentalne spotkanie. W końcu w szatni przy ulicy Ściegiennego czuli się jak rodzina!

Dziękujemy za piękną grafikę promującą głosowanie na nasz projekt!

Czeka nas duże przedsięwzięcie. Na stadionie przy ulicy Szczepaniaka planowany jest duży piknik rodzinny. Chcemy też zorganizować turniej piłkarski, w którym oczywiście wystąpią legendarni piłkarze oraz zaproszone drużyny. Atrakcje będą również dla młodszych kibiców, którzy nie mają prawa pamiętać „Bandy Świrów” z boisk ekstraklasy.

Będzie się działo! Mamy jednak nadzieję, że taka okazja sprawi, że jubileusz nie będzie tylko dziełem kilku zapaleńców. Liczymy także, że pomocną rękę poda nam także klub. W końcu wydarzenie dotyczy pięknego okresu z dziejów Korony. Może nie było wtedy bogato w kasie klubu (jak i teraz!), ale można było być dumnym wyczynów piłkarzy (oby za parę miesięcy można było powiedzieć tak o obecnej drużynie!).

Ale ta impreza oczywiście jest dla Was – kibiców. To Wy macie się na niej znakomicie bawić. Zrobimy wszystko, aby tak się stało!

O szczegółach inicjatywy, dokładnej dacie imprezy (lato 2021 roku), będzie informowali na bieżąco na naszej stronie. Mamy nadzieję, że na wszelkie wieści będziecie czekali z wypiekami na twarzy! Do zobaczenia na jubileuszu legendarnej „Bandy Świrów”! 

Ostatnie artykuły

Szkoda, że tak późno! Krzysztof Zając nie jest prezesem Korony!

Stało się, to co stać się musiało! Krzysztof Zając nie jest już prezesem Korony Kielce! Jest to konsekwencja czwartkowego przejęcia klubu przez...

W czwartek Korona będzie w rękach miasta. Prezydent Wenta wytypował niespodziewanego prezesa

Wydaje się, że Korona Kielce już za chwileczkę, już za momencik będzie w rękach miasta. W czwartek nastąpi oficjalne podpisanie umowy sprzedaży...

Mecz Pucharu Polski z Arką przełożony, ale Korona już trenuje

Sytuacja epidemiczna w Koronie Kielce powoli wraca do normalności. W środę drużyna wznowiła treningi po 10-dniowej kwarantannie. Z oczywistych względów nie odbędzie...

We wtorek to już na pewno… Będzie kibic zadowolony

To, co miało wydarzyć się w środę, stanie się w przyszły wtorek - takie zapewnienia płyną do nas z kieleckiego ratusza. To...

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj